Project nr. 2014-1-PL01-KA102-001185

Powiatowy Zespol Szkol nr 2 im. Karola Miarki w Pszczynie
October 2014

Swój udział w projekcie uważam za bardzo udany. Jestem pod wielkim wrażeniem tego, w jaki sposób zorganizowano nasz pobyt. Myślę tu o logistycznym zaplanowaniu wszystkich atrakcji, o tym, w ilu miejscach byliśmy w tak krótkim czasie, o tym wszystkim, czego dowiedzieliśmy się, przyglądając się działalności różnych placówek. Nieocenioną rolę odegrały tu nasze opiekunki-tłumaczki, które w sposób profesjonalny i niezwykle ujmujący oprowadzały nas po miejscach, w których byliśmy po raz pierwszy w życiu. Poświęcając nam mnóstwo czasu, dzieliły się z nami swoją wiedzą na temat systemu edukacji oraz atrakcji turystycznych w Portugalii. Naszą mobilność oceniam zatem bardzo wysoko.
Kinga Grygier

Jestem bardzo zadowolona, uważam, że zarówno zajęcia w których braliśmy udział jak i multum atrakcji, których mogliśmy doświadczyć były dopięte na ostatni guzik. A sama Dominika – jestem pełna podziwu, że przy małym dziecku była w stanie to wszystko ogarnąć. Starała się jak mogła, była taż dobrze przygotowana merytorycznie bo wiele informacji mogła nam przekazać sama od siebie. Myślę, że każdy z nas docenił jej zaangażowanie a ja cieszę się, że pomimo wcześniejszych obiekcji wzięłam udział.
Pozdrawiam:)
Asia

Lepiej póżno niż wcale więc piszę o projekcie.Cały projekt i jego realizacja były bardzo udane.Pobyt w Portugalii ,zwiedzane miasta ,szkoły , uczelnie i instytucje pozwoliły mi na porównania z naszą rzeczywistością oraz wyzwoliły kilka pomysłów do pracy w szkole i w naszym środowisku. Bardzo mi się podobało w Esposende i chciałbym tam pojechać na wakacje.Napiszę kilka zdań podzięki Dominice bo bardzo się starała i świetnie wszystko wyszło.Cieszę się że mogłem tam pojechać.
Adam Michalik

Comments are closed.

Translate »