Project nr. 2014-1-PL01-KA102-001185

Świętokrzyska Wojewódzka Komenda OHP Ośrodek Szkolenia i Wychowania OHP w Starachowicach
April 2015

Pobyt w Portugalii spełniał nasze oczekiwania. Przede wszystkim wysoko oceniliśmy organizację Euromob. Pełny profesjonalizm. Chociaż jest to młoda organizacja uważamy, że bardzo dobrze jest przygotowana merytorycznie. Praktyki zorganizowane bardzo dobrze spełniały oczekiwania młodzieży. W czasie wolnym młodzież mogła skorzystać ze “ścieżki zdrowia”, która znajdowała się za hostelem.
Portugalia kraj bardzo ciekawy warty zobaczenia. Przebywając dwa tygodnie w małym miasteczku obserwowaliśmy życie codzienne ludzi. Młodych bardzo mało, wiele domów wystawionych na sprzedaż. Cisza i spokój.
Planując kolejne projekty napewno uwzględnimy w nich organizacje EUROMOB.
Lucyna Prokop

Pobyt w Portugalii na praktykach bardzo mi się podobał. Zostaliśmy przyjęci przez Euromob na wysokim poziomie. Portugalia to jeden z najpiękniejszych krajów jakich miałam okazje do tej pory zwiedzić. Program zaplanowany dla Nas w szkole jak i w czasie wolnym osobiście uważam że był bardzo dobrze zaplanowany , niczego nam nie brakowało. Mogliśmy dużo się nauczyć jak i zobaczyć wiele ciekawych miejsc. Jeżeli miałabym taka możliwość aby powtórzyć wyjazd na pewno bym z niego skorzystała. Czas który spędziłam w Portugali wspominam rewelacyjnie.
Pozdrawiam serdecznie kiss emoticon I jeśli miała by pani okazje rozmawiać z panią Isaura i Patrycja jesli by pani mogła oczywiście podziekowac w moim imieniu jeszcze raz za wszystko! Czułam się tam jak w domu. Na prawdę świetnie wspominam ten czas. Są wspaniałe i nigdy ich nie zapomnę.
Kasia Kowalska

W portugali mi się bardzo podobało było wspaniale , pobyt bardzo mi się podobał , przyjęcie przez eurombo było bardzo dobre , program też byl bardzo dobry , z chęcią bym powtórzyła tam pobyt było tam wspaniale.
Kasia Lutowicz

Comments are closed.

Translate »